STR TeamSystem

Rozwiązania programowe dla branży budowlanej

Niezależnie od tego, czy twoja firma jest firmą budowlaną, pracownią architektoniczną czy firmą inżynieryjną – wszystkie są zaangażowane w opracowywanie projektów wymagających szacowania, planowania i kontroli kosztów.

Dzięki użyciu najbardziej innowacyjnych narzędzi BIM (Building Information Modelling) można zagwarantować pełną interoperacyjność i wymianę informacji pomiędzy podmiotami.

Przydatne informacje

Prośba o informacje
Możesz pobrać broszurę

×
STR VISION CPM

STR Vision CPM, oprogramowanie do zarządzania projektami budowlanymi

industria de la arquitectura, ingenieria

Specjalista branży AEC

STR Vision CPM (Construction Project Management) to potężne i elastyczne oprogramowanie zaprojektowane i opracowane przez specjalistów z branży AEC.
estimacion

Kompletne oprogramowanie

STR Vision CPM pozwala profesjonalistom i firmom zarządzać procesem ofertowania, planowania i realizacji za pomocą konkretnych funkcjonalności takich jak tworzenie kosztorysów, zestawienie ilościowe, planowanie projektu oraz kontrola kosztów. Dowiedz się, jak zarządzać cennikami, materiałami, pojazdami, sprzętem i ludźmi na placu budowy dzięki zaawansowanym funkcjom BIM 4D i 5D (planowanie i kontrola).
proyecto

Oprogramowanie chmurowe

STR Vision CPM jest również dostępne w chmurze, co eliminuje konieczność instalacji, aktualizowania, utrzymywania oraz pozwala na korzystanie z usługi w dowolnym miejscu i czasie.
white_arrow_down.png

Główne funkcje STR Vision CPM

Pełna kontrola

STR Vision CPM utrzymuje pracę pod kontrolą na wszystkich etapach projektowania i realizacji oraz umożliwia dzielenie się informacjami z osobami zaangażowanymi w projekt.

Modular Architecture

Dzięki modułowej strukturze STR Vision CPM pozwala klientom na dopasowanie oprogramowania tak, aby lepiej odpowiadał ich potrzebom oraz pozwalał na dodawanie kolejnych modułów w miarę upływu czasu.

Integracje

STR Vision CPM integruje się z innymi ważnymi typami oprogramowania wykorzystywanymi przez specjalistów branży AEC takimi, jak:

  • narzędzia do projektowania 3D, które obsługują standardy IFC opracowane przez building SMART (  Archicad Graphisoft, Autodesk Revit, Nemetschek Allplan, Tekla Structures) 
  • Oracle Primavera
  • Microsoft Project
Przydatne informacje

Prośba o informacje
Możesz pobrać broszurę

×

TeamSystem SpA

Società con socio unico soggetta all’attività di direzione e coordinamento di TeamSystem Holding S.p.A. - Cap. Soc. € 24.000.000 I.v.
- C.C.I.A.A. delle Marche - P.I. 01035310414 - Sede Legale: Via Sandro Pertini, 88 - 61122 Pesaro (PU)

© Tutti i diritti riservati